Sitemize Hoşgeldiniz |
Ana Sayfa
 

  ÜRÜNLERİMİZ

KANATLI GURUBU YEMLERİMİZ

  1. Yumurta Civciv Yemi :

Ham protein miktarı en az : %19
Metabolik enerji en az : 2850 K.cal/kg

Yumurta civciv yemi, yumurtacı ırk civcivlerin yumurtadan çıkışından itibaren 6. haftalık yaşının sonuna kadar beslenmeleri için gerekli olan ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Piliç Büyütme Yemi :

Ham protein miktarı en az : %16
Metabolik enerji en az : 2850 K.cal/kg

Piliç büyütme yemi, yumurtacı ırk piliçlerin 7. hafta ile 17 haftalık yaşının sonuna kadar beslenmeleri için gerekli lan ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Piliç Geliştirme Yemi:

Yumurtacı ırk piliçlerin büyüme döneminde canlı ağırlığı fazla ise 13 haftalık yaşı ile 17 haftalık yaşı arasında, piliçleri yumurtaya hazırlayan beslenmeleri için gerekli olan ihtiyaçlarını dengeli şekilde içeren yemimizdir.

  1. Yumurta Başlangıç Yemi:

Ham protein miktarı en az : %16
Metabolik enerji en az : 2750 K.cal/kg

Yumurta başlangıç yemi, yumurtacı ırk yarkaların 17 haftalık yaşı ile 20 haftalık yaşları arasında beslenmeleri için gerekli olan ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Yumurta Pik Yemi:

Ham protein miktarı en az : %17
Metabolik enerji en az : 2775 K.cal/kg

Yumurta pik yemi, yumurtacı ırk tavukların 20 haftalık yaşı ile 45haftalık yaşları arasındaki en yüksek yumurta verim dönemlerinde beslenmeleri için gerekli olan ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Kafes Tavuğu Yumurta Yemi 1. Dönem :

Ham protein miktarı en az : %16
Metabolik enerji en az : 2750 K.cal/kg

Kafes tavuğu 1. dönem yemi, yumurtacı ırk tavukların 45. hafta yaşı ile 70. haftalık yaşları arasındaki dönemde beslenmeleri için gerekli olan ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Kafes Tavuğu Yumurta Yemi 2. Dönem :

Ham protein miktarı en az : %15
Metabolik enerji en az : 2725 K.cal/kg

Kafes tavuğu 2. dönem yemi, yumurtacı ırk tavukların 70. hafta yaşından sonraki dönemde beslenmeleri için gerekli olan ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Etlik Civciv Yemi :

Ham protein miktarı en az : %22
Metabolik enerji en az : 3100 K.cal/kg

Etlik civciv yemi, etlik ırk civcivlerin yumurtadan çıkışından 4. hafta başına kadar olan beslenme ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Etlik Piliç Yemi :

Ham protein miktarı en az : %20
Metabolik enerji en az : 3100 K.cal/kg

Etlik piliç yemi, etlik ırk piliçlerin 4. haftalık yaşı ile kesimden bir hafta önceki dönemleri arasındaki beslenme ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Piliç Bitirme Yemi :

Ham protein miktarı en az : %19
Metabolik enerji en az : 3200 K.cal/kg

Etlik piliç bitirme yemi, etlik ırk piliçlerin kesimden 1 hafta öncesinden kesime kadar olan dönemleri arasında beslenme ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

 
kurumsal   |   ürünler   |   yumurta fiyatları   |    iletişim   |    ana sayfa
Her Hakkı Saklıdır. © 2005 Kaytaş