Sitemize Hoşgeldiniz |
Ana Sayfa
 

  ÜRÜNLERİMİZ

KÜÇÜK BAŞ HAYVAN GRUBU YEMLERİMİZ

  1. Kuzu Başlangıç Yemi :

Ham protein miktarı en az : %18
Metabolik enerji en az : 2800 K.cal/kg

Kuzu başlangıç yemi, doğumdan itibaren 1-2 hafta anne sütü ile beslenen kuzulur daha sonra kuzu başlangıç yeminden 15-20 gr verilerek beslenmeye başlanır. Daha sonra bu miktar artırılarak, beslenmeye 8. haftaya kadar devam edilir. Bu dönemde kuzuların beslenmeleri için gerekli olan besin maddelerini dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Kuzu Büyütme Yemi :

Ham protein miktarı en az : %16
Metabolik enerji en az : 2500 K.cal/kg

Kuzu büyütme yemi, kuzuların 8. haftadan 6 aylık yaşına kadar olan dönemdeki beslenmeleri için gerekli olan besin maddelerini dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Kuzu Besi Yemi :

Ham protein miktarı en az : %16
Metabolik enerji en az : 2800 K.cal/kg

Kuzu besi yemi, beslenmeye devam edilecek kuzuların 6. aylık yaşından sonraki döneminde beslenmeleri için gerekli olan besin maddelerini dengeli bir şekilde içeren hızlı canlı ağırlık artışı sağlayan yemimizdir.

  1. Toklu Besi Yemi :

Ham protein miktarı en az : %12
Metabolik enerji en az : 2750 K.cal/kg

Toklu besi yemi, gelişimini tamamlamış 6-7 aylık yaşına gelmiş tokluların ve kasaplık koyunların bu dönemden sonraki beslenmeleri için gerekli olan besin maddelerini dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

  1. Koyun Süt Yemi :

Ham protein miktarı en az : %13
Metabolik enerji en az : 2400 K.cal/kg

Koyun süt yemi, süt verimi için beslenen koyunların beslenmeleri için gerekli olan besin maddelerini dengeli bir şekilde içeren yemimizdir.

 
kurumsal   |   ürünler   |   yumurta fiyatları   |    iletişim   |    ana sayfa
Her Hakkı Saklıdır. © 2005 Kaytaş